7 rzeczy, które musisz zrobić przed pierwszą randką

7 rzeczy, które musisz zrobić przed pierwszą randką

Jak opanować stres przed pierwszą randką?

Nic prostszego! Aby skutecznie się uspokoić przed pierwszą randką, wystarczy się do niej szczegółowo przygotować. Przecież im bardziej obsesyjnie o tym myślisz, tym łatwiej wszystko ci pójdzie.

Pierwsza randka to nic strasznego.

Zwłaszcza, jeśli umawiasz się z dzwonnikiem z Notre Dame, który od trzydziestu lat siedział zamknięty w piwnicy… Niestety, wraz ze wzrostem uspołecznienia twojego przyszłego męża (zero presji!) – prawdopodobieństwo komplikacji rośnie. Drastycznie.


rady przed pierwszą randką

Co zrobić przed pierwszą randką, żeby opanować stres? Skorzystaj z topowych rad przekazywanych sobie przez pokolenia kobiet.


1. Wybierz i zakup strój. Musisz odnaleźć magiczną równowagę pomiędzy wyglądem jak z żurnala, a wyglądem żula, czyli jak na co dzień. Problem polega bowiem na tym, że jeśli przyjdziesz na pierwszą randkę wypreparowana jak wypchany bażant, to twój luby będzie oczekiwał, że to u ciebie naturalne. Przy dziesiątym spacerku w szpilach po brukowanej starówce będziesz miała dosyć randek na najbliższe dziesięciolecie – a przecież nie o to chodzi.

Dlatego ubieraj się ostrożnie. Odpadają obcasy, w których poruszasz się jak typowy żuraw, dekolty, z których się wylewa i wszystko, w czym czujesz się w sposób podejrzanie zbliżony do pacjenta szpitala psychiatrycznego zawiniętego w kaftan. Odpada w ogóle wszystko, w co nie ubierasz się zazwyczaj.

Tylko jeśli na co dzień nosisz dres w kolorze sygnalizacji świetlnej, to może jednak zmień styl.
Małe kłamstwo boli mniej niż trwała ślepota.


Zobacz też: Słownik miłości dla millenialsów


jak opanować stres przed pierwszą randką

2. Pamiętaj, by zaspokoić zapotrzebowanie kaloryczne.

Suplementacja i zbilansowana dieta to podstawa. Więc jeśli przez pół nocy masz nie jeść, to zabezpiecz się i zjedz tak dużo, jak możesz bez zapewniania sobie trwałego i nieodwracalnego wzdęcia. Będzie ci łatwiej udawać, że jesz tylko sałatę, jeśli nie będzie ci w tym samym czasie burczało w brzuchu. Głośno i na nutę „O mój rozmarynie” (ooooo mój rozma RYYYYY NIEEEE)

3. Umaluj się i uczesz tak, żebyś wyglądała jak Angelina Jolie na czerwonym dywanie, która  jednak nie wydała na swój look ani złotóweczki. Rozumiesz – nieskazitelnie, ale bezwysiłkowo.

Taka się już obudziłaś. Flawless.

Osiągniesz ten efekt malując się i wycierając makijaż przynajmniej kilka razy, nakładając i zmywając cienie aż do krwawienia powiek, czesząc się, spryskując lakierem, rozczesując, wyrywając sobie setki włosów i czesząc od nowa, malując paznokcie i rozmazując je o te nowe spodnie, płacząc, malując jeszcze raz, parząc oko zalotką, bo lepiej kręci na gorąco, rozmazując szminkę w złym miejscu, pryskając się trzema różnymi rodzajami perfum – bo pierwsze chyba stęchły, a drugie nie maskują stęchlizny – brudząc sobie bluzkę dezodorantem, brudząc sobie spodnie mydłem przy praniu dezodorantu z bluzki, biorąc drugi prysznic i powtarzając wszystko od nowa – tym razem z umiarem.

Kiedy jesteś już wreszcie gotowa – opluj się pastą do zębów, Beyonce.


co zrobic przed pierwsza randka


Zobacz też: 5 typów mężczyzn, których trzeba UNIKAĆ


4. Zawsze miej przy sobie gotówkę. Dzięki temu w chwili paniki będziesz mogła kupić sobie papierosy (odstresowanie i odstraszanie zapachem w jednym), zapłacić za taksówkę i zaoszczędzić wszystkim niepotrzebnych wrażeń: jemu – kastracji, kiedy przypadkiem zapłacisz KARTĄ za was oboje; sobie – natychmiastowego przejścia na poziom małżeństwa z 30-letnim stażem, kiedy będziesz musiała go poprosić, żeby zapłacił za twoje tampony w osiedlowym sklepie w Pcimiu Górnym.

5. Wydepiluj się – lub nie, jeśli nie chcesz wyjść na za łatwą, ale nie ufasz sile swoich hamulców moralnych.

Owłosiona noga to w końcu najskuteczniejsza znana ludzkości metoda naturalnej antykoncepcji.

Jeśli jednak zdecydujesz się na pełną depilację i jeszcze – nie daj Boziu – założysz stanik pasujący do majtek, to musisz mieć świadomość, że już się nie ukryje, że zaplanowałaś zaliczenie ostatniej bazy. W prawdziwym życiu nigdy nie trafiasz do łóżka i na ostry dyżur w dobranym komplecie bielizny.

stres przed pierwszą randką

6. Spóźnij się, a natychmiastowo oszacujesz, czy masz do czynienia z opanowanym człowiekiem, czy z furiatem, który będzie ci wypominał każdą drobnostkę, każde 10 godzin w księgarni, każde 5 w łazience i każde 35 minut spędzone na wybieraniu między różanym różem a kremowym różem.


Zobacz też: 7 dziwacznych sposobów na szczęście


Wszystkie, najlepsze rady przed pierwszą randką są jednak bezużyteczne bez tej jednej, najważniejszej:

7. Umów koleżankę na sygnał alarmowy, żebyś nie musiała uciekać oknem z kibla.


Bezużyteczny wpis? Polub FP.