Jak się zakochać skutecznie? Wasze problemy rozwiązane

Jak się zakochać skutecznie? Wasze problemy rozwiązane

Walentynki – dzień, w którym TEORETYCZNIE zakochani celebrują swój związek, a w którym PRAKTYCZNIE chodzi o zmuszenie nieszczęśliwie zakochanych i samotnych do samobójstwa. Jeśli 14. lutego coś się celebruje, to zdecydowanie jest to niespełniona miłość.

Dzień Zakochanych to święto depresji, prób samobójczych i problemów sercowych.

W tym dniu intensywniej niż zwykle próbuje się też WRESZCIE doprowadzić swoje życie uczuciowe do porządku. Dlatego właśnie postanowiłam wykorzystać okazję i udzielić cennych porad. Spiesząc młodym ludziom na pomoc – dwoje wybitnych specjalistów w sferze relacji damsko-męskich odpowiada na najbardziej palące problemy zakochanych. Zapomnijcie o Lwie Starowiczu i Michalinie Wisłockiej – bo oto ja i Roman Sidło przejmujemy boisko.

kiedy facet cie zostawil


Jak się zakochać skutecznie i pozbyć najpopularniejszych problemów w związku? Oto jak!

P.S. Skąd wiem, że akurat te problemy najbardziej męczą zakochanych? A stad, że najczęściej wpisują je w Google.

kiedy facet cie olewa


Zobacz też: Moja najgorsza randka w historii


Co zrobić, kiedy facet cię olewa?

Koniecznie noś obcasy – maksymalnej wysokości, na której możesz się utrzymać w pozycji pionowej. Pamiętaj – zdolność bezwypadkowego przemieszczania się NIE JEST TAK WAŻNA jak nienaganna prezencja.

Po drugie – zwróć na siebie uwagę. Tu nie ma półśrodków – więc albo grubo, albo wcale.

Rozplanuj strategię.

Musisz połączyć w sobie najbardziej pożądane cechy kobiety: być seksi, ale silna; ale kobieca, ale nie za bardzo; również być kumplem, ale nie do przesady; znać się na męskich sprawach, ale nie znać na niczym – bo jak trochę głupiutka, to on czuje się bardziej męski. Wyglądaj oszałamiająco, ale swobodnie.

Wyszpieguj jego hobby i wiernie je naśladuj. Zaangażuj się! Jeśli polujesz na wędkarza, to dobre wodery i moro nie będą przesadą. Bądź tam, gdzie on – nawet, jeśli oznacza to koczowanie w osiedlowym spożywczaku. Jego mózg być może nie zapamięta, skąd cię kojarzy, ale podświadomość zrobi swoje i już zawsze będziesz mu się kojarzyła ze stoiskiem z mielonką. Kiedy to tylko możliwe, nawiązuj z nim kontakt cielesny. Dotykaj, dotykaj, dotykaj. Sukces murowany.

Znaleźć sobie innego. Flirt z nastawieniem na wzbudzenie zazdrości to metoda równie stara, co skuteczna. Nawet wtedy, gdy jedynym uczuciem z jego strony jest sympatia do twoich umiejętności kulinarnych. Opiera się na dwóch założeniach:
a) twój facet traktuje cię jak swoją własność;
b) żaden facet nie lubi, gdy inny facet korzysta z jego własności.

Wskazówka Romana

Jak się zakochać skutecznie?


Co zrobić, kiedy dziewczyna da ci kosza?

Przynajmniej wiesz, na czym stoisz. Jak dziewczyna daje ci kosza, to definitywnie – one już tak mają, że są współczujące i nie chcą nikogo urazić.

Kiedy dziewczyna da ci kosza, możesz oczywiście zmieszać ją z błotem.

Możesz się obrazić i ją poniżyć, publicznie upokorzyć, ewentualnie pogrozić samobójstwem. Możesz też rzeczywiście skoczyć z mostu.

Inną strategią – zdecydowanie lepszą – jest wyparcie. Kiedy dziewczyna da ci kosza, musisz udawać, że źle cię zrozumiała, wcale nie flirtowałeś i, he he, ma za wysokie mniemanie o sobie. Potem przechodzisz wprost do defensywy i wzbudzasz jej zazdrość: umawiasz się z innymi dziewczynami i spacerujesz pod jej blokiem tak długo, aż jesteś w stu procentach pewny, że was widziała. Kilkunastokrotnie. Wtedy ona uzna cię za samca alfa i z pewnością zapała niepohamowanym pożądaniem.


Zobacz też: Internet niszczy związki? G prawda


Co zrobić kiedy facet cię olewa?

Jeśli nic nie podziałało, to spróbuj przemówić jej do rozumu – wytłumacz, że zegar tyka, a ona nie jest coraz młodsza. Tymczasem ty juz spłodziłeś drzewo, więc i dziecko zbudujesz, i dom zasadzisz. Postaraj się też poznać powody, dla których dała ci kosza i dopytuj aż dotrzesz do rdzenia jej decyzji.

Zostań skalkerem. Dziewczyna z pewnością doceni twoje zaangażowanie i następnym razem zamiast kosza da ci kod dostępu do swego pasa cnoty. No chyba, że coś jej odwali i zgłosi sprawę na policję.

Wskazówka Romana

Co zrobić żeby wersalka nie skrzypiała?


Co zrobić, kiedy facet cię zostawił, a ty chcesz go odzyskać?

Możesz napisać do niego smsa albo 50. Najlepiej jeśli zdywersyfikujesz środki przekazu i upewnisz się, że zostawiasz wiadomości nie tylko na poczcie głosowej, ale też na Messendżeże, pod zdjęciami psa jego matki, na Badoo, w skrzynce na listy i przekazane przez jego trenera siatkówki.

Dobrze by było, gdybyś skonsultowała powody zerwania z ludźmi, którzy wiedzą najlepiej – dlatego zadzwoń do jego matki i siostry, ale też przeprowadź ankietę dla jego znajomych na Facebooku.

Jednocześnie przeprowadzaj drugą fazę planu. Koniecznie umów się z jak największą liczbą randkowiczów, w odstępach najwyżej 30-minutowych, i z każdego spotkania wrzuć na Facebooka check-in oraz selfie.

Co zrobić kiedy facet cię zostawił, a ty chcesz go odzyskać?

Jeśli sytuacja niemiłosiernie się wydłuża, to co weekend wrzucaj przynajmniej 3 statusy na temat imprezek oraz przynajmniej jedno zdjęcie w najkrótszej kiecce z flaszką szampana – choćby mógł ci je zrobić co najwyżej twój kot.

Ostatecznie i tak najlepsza metoda na odzyskanie mężczyzny to przespanie się z jego kolegą.

Aby efekt był bardziej okazały, wrzucaj na fejsa memy z żyletkami oraz depresyjne kawałki pokroju “Sound of Silence”, pamiętając, by w opisie dodać enigmatyczne “hello darkness, my old friend…”.

Wskazówka Romana

Co zrobić kiedy związek się rozpada?


Co zrobić, kiedy zakochałam się w przyjacielu?

To niemożliwe. Jeśli on jest twoim przyjacielem, to na pewno tylko czeka, aż zdejmiesz ubrania. Jeśli nie, to jest gejem. Mężczyźni nie przyjaźnią się przecież z kobietami, które nie interesują ich w wymiarze seksualnym. Tylko kobiety próbują oszukać naturę, co skutkuje masą tragedii osobistych, tzw. friendzonów.

Opcja Romana w wersji dla pana – Co zrobić, kiedy zakochałem się w przyjaciółce?

Wyznaj jej miłość. Wtedy przestaniecie być przyjaciółmi. Ona da ci kosza, a ty będziesz mógł skorzystać z punktu “Co zrobić, kiedy dziewczyna da ci kosza?”.

Co zrobić kiedy zakochałem się w przyjaciółce?


Co zrobić, kiedy związek się rozpada?

Niestety, nie obędzie się bez porządnego systemu inwigilacji. Oczywiście bez przesady! To że twój partner mało ostatnio mówi, to jeszcze nie powód, by wynajmować prywatnego detektywa – ale ukryta kamera jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Jak to powiadał Stalin – „Dowieraiaj, no prowieriaj”, ufaj, ale kontroluj. Strzeżonego Pan Bóg strzeże.

Ostatecznie przyznaj się do zdrady i sprawdź, czy pójdzie za twoim przykładem.

Wrzuć na fejsa mema o tym, że jak kiedyś coś się psuło, to się to naprawiało, a nie wyrzucało do kosza.

Wskazówka Romana

Zobacz też: Dawniej związki się naprawiało


Co zrobić kiedy zakochałam się w przyjacielu?


Co zrobić, kiedy twój chłopak ma cię w dupie?

Koniecznie wysłać go do proktologa.

Wskazówka Romana

Włam mu się na Facebooka i ustaw wspólne zdjęcie profilowe. Rozpuść plotkę, ze zdiagnozowano u ciebie nowotwór. Pamiętaj też – co z oczu, to z serca, a do tego nie możesz dopuścić! Zadbaj, by bezustannie czuł twoją obecność – wysyłaj wiadomości sugerujące, że jesteś blisko – np. „Pięknie dziś wyglądasz. Dokąd to się jedzie?” Dzięki temu nigdy nie zda sobie sprawy, że w ogóle za tobą nie tęskni. Wysyłaj mu dużo pomyłkowych smsów o podejrzanej treści. Spróbuj wpadać na niego w przypadkowych miejscach – na przykład na uczelni, chociaż on studiuje w Krakowie, a ty we Wrocławiu. Koniecznie zakoleguj się blisko z jego siostrą – jeśli się opiera, przekup ją kosmetykami i datkami pieniężnymi. W końcu w miłość trzeba inwestować.

Co zrobić kiedy twój chłopak ma cię w dupie?


Porady bonusowe – pytania są AUTENTYCZNE:

Co zrobić kiedy facetowi po prostu nie staje?

Na impotencję najlepszym lekarstwem jest korzeń żeń-szeń, tylko trzeba go dobrze przykleić.

Co zrobić żeby wersalka nie skrzypiała?

Wyprowadzić się od rodziców.

Co zrobić kiedy facetowi po prostu nie staje?


Potrzebujesz więcej praktycznych porad? Polub FP.