Najładniejsze jogowe instagramy

Najładniejsze jogowe instagramy

Zdrowo i ładnie

Ostatnio na blogu było tak sztywniacko, że aż mnie się znudziło. Nie wiem jak wy, ale ja na początek piękno-smutnego listopada potrzebuję nieco inspiracji i estetycznego zaspokojenia.

Nie wiem czy wspominałam, ale ostatnio brałam udział w OM Yoga Show (i w kolejnym wpisie pokazuję wam różne fajne rzeczy, które tam wypatrzyłam). Targi jogowe zgrały się w czasie z chwilą, kiedy mam zajawkę instagramową i oglądam namiętnie konta ludzi, którzy z prowadzenia Insta zrobili sztukę. (AlabasterFox – aaaaaa!!! ❤️ ❤️ ❤️ Jak ona to robi?!) 


Zobacz też: OM Yoga Show – piękne akcesoria do jogi


Dlatego dzisiaj przegląd kont jogowych. Ale ale! Nie tak prędko. To przegląd pięknych kont jogowych. Zdrowo i pięknie. Tak bardzo, że będziecie zdrowi i piękni od samego patrzenia.

***

@portalyogi

Zaczniemy po polsku. Instagram młodziutki, funkcjonuje dopiero kilka tygodni, ale zapowiada się ładnie. Zawartość wygląda mało personalnie – raczej jak oblicze marki. To dobrze, bo nie ma tam treści poniżej stałego poziomu, choć na prywatnych kontach często się takie zdarzają, no bo wiecie – wizja wizją, a fota z wakacji na Insta musi być. A dla mnie trochę tę funkcję przejął Snapchat – i Instagram traktuję jak galerię, a nie pamiętnik. Tzn. cudzy Instagram 😉

1 portalyogi


@nude_yogagirl

To konto nie wymaga komentarza. Piękna, spójna forma. Tylko patrzeć i się zachwycać.

2 naked yogagirl


@poczujsielepiej

Kolejne polskie konto. Fajne, bo naturalne – nie uważacie? Zdjęcia Agaty są ładne, estetyczne i przyjemne dla oka, a jednocześnie nie ma w nich tego przesadzonego, hollywood-blichtru, który czasem trochę razi w profesjonalnych kontach. Bo w końcu w jodze nie chodzi o wydęte usta i ostentacyjnie wypięte pośladki – nawet jeśli są bez wątpienia imponujące na zdjęciach.
3 poczujsielepiej


@steffywhiteyoga

Dużo ładnych zdjęć ładnej dziewczyny. No co – żal nie popatrzeć.

4steffie


@whitelightyoga

Jak wyżej. Estetycznie, miło, słonecznie. Co tu dodać…

5 whitelightyoga


@soluckysogreen

Podobna forma jak powyższe konta, ale więcej koloru, a mniej glam. Jest trochę zdjęć, które lubi każdy – jedzenia, herbatek i tak dalej. Soczyste konto. Polecam, bo to chyba jedno z moich ulubionych. No i spójrzcie na profilówkę!

6 soluckysogreen


@charyogi

Jeśli znacie klimat kalifornijskiego surfera, to to konto jest właśnie surferem wśród joginów. Gorące słońce aż parzy z tych fotek. Dobre na zimę.

7 charyogi


@calliyoga

Najbardziej pudrowe ze wszystkich. Słodkie jak cukierek. Przy całym natłoku bodźców wzrokowych, który płynie ze zdjęć – wciąż w jakiś sposób minimalistyczne. Podoba wam się?

8 callie


@adamhusler

Na koniec rodzynek – jedyne męskie konto w zestawieniu. Tylko spójrzcie, jak bardzo spójne jest to konto, mimo że takie inne od poprzednich. Level master.

9 adam


Zobacz też: Co to jest lagom? Zapomnij o hygge


Macie swoje ulubione konta instagramowe? Lubicie jogowe czy lepsze te z jedzonkiem? 🙂

Podsyłajcie propozycje i przyjdźcie do mnie się pokazać!