Podpatrzone – w lipcu

Podpatrzone – w lipcu

Lata nie ma, ale i tak jest znośnie

W lipcu mało czasu spędzałam w sieci. Po pierwsze – jest lato, więc trzeba wychodzić na powietrze, a nie siedzieć przy biurku. Po drugie – jestem chwilowo bezrobotna, więc cieszę się wolnością, a nie siedzeniem przy biurku!

Mimo tego – zebrało się kilka Podpatrzonych. Nie truję dłużej, zapraszam do oglądania!


Ooooo!

Ale to jest supersłodkie 🙂


Małgorzata Rozenek

Tekst o tym, dlaczego ona jest fajna. Już od dawna nie obserwuję polskiego grona gwiazd, ale to akurat zauważyłam kilkukrotnie – po Rozenek wszyscy uwielbiają jeździć. Szczególnie jak się mniej ubierze, bo PRZECIEŻ JEST STARA. Chciałabym tak wyglądać w moim wieku, jak ona w swoim. I tak, lubię Gosię Rozenek. Obserwuję na Instagramie nawet.

KLIK


Fikcyjne seriale

Jeśli macie już dosyć ludzi polecających seriale – to jest broń dla Was! Mnie już nie spłoszy, bo przeczytałam, ale na następną imprezę może się przydać.

KLIK


Infovore

Co to jest i dlaczego wszyscy jesteśmy przynajmniej troszkę uzależnieni? Przeczytajcie mądry tekst Natalii – zaręczam, że zmusi Was do odrobiny refleksji.

KLIK


Kultura w social media

I nie chodzi tu o dobre wychowanie, tylko o KULTURĘ. Bardzo ciekawe zestawienie kanałów o tematyce kulturalnej i publicystycznej. Naprawdę wartościowe treści.

KLIK


Chwila przerwy od poważnych tematów

Żenujące pytania do par. Ja się uśmiechnęłam 😉


Papierowy tablet

Nowa generacja tabletów, które wyglądają i zachowują się jak prawdziwy papier. Nie jestem maniakiem technicznym, ale jako maniak papierowy muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem.


Kolory skóry Pantone

Kolory skóry określone w skali Pantone – żeby pokazać, że nikt nie jest tak naprawdę BIAŁY albo CZARNY. Ciekawy projekt!


Mniej podpatrzonych niż zwykle. Ale wystarczy – idź na powietrze, w końcu to już sierpień.