Podpatrzone – w październiku

Podpatrzone – w październiku

Dużo dla oczu

Niektórzy mogli zauważyć, że we wrześniu zabrakło Podpatrzonych… Z jakiegoś powodu, ostatnie dwa miesiące przyniosły mi niewiele inspiracji. Byłam bardzo rzeczowa, a jeśli robiłam coś poza pracą – to był to Netflix. Mam kilka polecajek, ale, szczerze mówiąc, myślę o jakichś zmianach w cyklu Podpatrzone… Może potrwa tylko do grudnia…?

Zobaczymy. Póki co, zapraszam na przegląd.


Dziwna reklama ERDEM x H&M

ERDEM to kolejny projektant, który stworzył linię ubrań dla H&M. Chociaż nie należę do tych, którzy bardzo się znają na modzie, ani nie chodzę do sieciówek bić się o łupy – to spot promocyjny doceniam. Bardzo dziwny, trochę niepokojący – interesujący! Dajcie znać, co myślicie.


Platon

Być może wykażę się ignorancją, polecając tego artystę, ale… Platon to jeden z fotografów, na których temat ostatnio oglądałam reportaże. To chyba artysta, którego prace wszyscy znamy, ale nie zawsze kojarzymy je z tym, kto stał za aparatem. Warto to zmienić.

[KLIK]


Każdy poniedziałek, 8:00

Nie może zabraknąć głupiego filmiku, który – z niewiadomych przyczyn – bardzo mnie rozśmieszył. Kojarzy mi się przede wszystkim z tym, co robię zawsze, kiedy prześpię budzik.


Pretendenci do Oscara

Ta lista pretendentów do ostatniego wyścigu o tegorocznego Oscara uświadomiła mi, że nie widziałam jeszcze żadnego porządnego filmu (mimo, że w tym roku obejrzałam ich ponad 200). Chętnie poznam Wasze opinie na ten temat!

[KLIK]


Wegańskie lunchboxy

Daleko mi do weganki, ale Angelika narobiła mi tym wpisem strasznego apetytu… Oczywiście jeszcze nie miałam czasu niczego ugotować, ale zmienię to!

[KLIK]


Wejdź, nie pożałujesz

Bez komentarza. Musicie to zobaczyć.

[KLIK]