Współpraca

Chillife istnieje od kwietnia 2016 roku. Jest skierowany do młodych kobiet – moje czytelniczki mają od 18 do 30 lat. Razem staramy się znaleźć równowagę między dbałością o siebie, a spełnianiem wymagań nowoczesnego świata.

Na stronie poruszam zagadnienia społeczne oraz tematy dotyczące stylu życia i emocji. Pojawiają się tu teksty, które powstają z mojej nieograniczonej potrzeby tworzenia – wciąż żywej, mimo tego, że od lat zawodowo zajmuję się pisaniem.


Nazwa Chillife powstała z połączenia dwóch słów – chill oraz life – więc nie może być tu zbyt poważnie.

Jestem ekspertem od wszystkiego i niczego, ale na każdy temat mam skomplikowaną opinię. Moi czytelnicy poszukują na stronie przede wszystkim odrobiny rozprężenia i anarchii w dobie, w której nietuzinkowość stała się mainstreamem. Gubimy się w tym, jakie powinnyśmy być i trudno. To miejsce dla tych, którzy chcieliby, ale im nie idzie.

Współpraca ze mną to – wbrew pozorom – modelowy przykład sumienności i odpowiedzialności, w kreatywnych kolorach. Dlatego jeśli masz jakikolwiek pomysł na projekt, z pewnością możesz się z nim do mnie zwrócić. Jak to mówią, nikt nie wykona pracy bardziej twórczo niż człowiek nieco leniwy. Jestem otwarta na nowe wyzwania!

Chętnie współpracuję też z innymi blogerami. Jeśli chcesz coś razem napisać, to wierzę, że nam się uda.

Skontaktuj się ze mną pod adresem:   ilona@chillife.pl


Blog ma obecnie około 10 000 unikalnych użytkowników miesięcznie.